Karanténa 4. a 5. ročník

Vážení rodiče,

jedna žákyně naší školy byla pozitivně testována PCR testem na COVID-19. V důsledku tohoto byla žákům 4. a 5. ročníku do 7. 10. 2021 nařízena karanténa. Od 30. 9. přechází na distanční vzdělávání. Bližší informace obdržíte od třídních učitelů. Žáci vzdělávající se distančně si mohou odebrat oběd do jídlonosiče, ale musí se k obědu přihlásit do 7.00 hod. Jinak je všem oběd odhlášen.

Karanténa znamená, že :

·         nikam nesmí chodit

·         musí být doma, maximálně na zahradu u rodinného domu, na které se nesmí stýkat s další osobou mimo domácnost

·         po dobu karantény nesmí docházet k návštěvám, dbejte na to hlavně u starších osob a chronicky nemocných

·         prosíme o dodržování těchto opatření, děti nemusí vykazovat žádné příznaky nemoci a přesto mohou být infekční

V případě potíží u dětí, kontaktujte dětské lékaře. Pokud by rodič potřeboval vystavit Paragraf-karanténu, rovněž se  vše řeší přes dětské lékaře.

Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však, aby zvýšili při kontaktu s jinými osobami hygienická pravidla (rozestupy, roušky, atd.)

Tato nepříjemná situace nás mrzí, děkujeme za pochopení a vážíme si Vaší spolupráce.

D. Molitor