Startovní čára

Spouštíme nový web

Informace o spuštění nové webové prezentace školy

V minulém týdnu proběhla odstávka aktuálního školního webu ZŠ a MŠ Třanovice. Během tohoto týdne došlo k přesunutí webhostingu k jinému poskytovateli (pipni.cz), změně redakčního systému (wordpress) a byla vytvořena nová grafická podoba webu a také proběhla částečná migrace obsahu.

S radostí Vás chceme informovat o tom, že dnešním dnem oficiálně spouštíme náše nové webové stránky, doufáme, že se vám budou líbit, budou pro vás dostatečně přehledné a najdete tam všechny potřebné informace. Webové stránky byly optimalizovány pro různé zobrazovací zařízení a měly by bez nějakých závažnějších problémů fungovat pro různé zařízení (počítače, tablety, mobily, smartTV) – samozřejmě je nutné brát v potaz jak tyto různé zařízení zobrazují webový obsah vzhledem k velikosti plochy.

Během následujících dní budou probíhat další činnosti související s doplňováním a aktualizací obsahu, drobné úpravy vzhledu, korektury a opravy překlepů v textech a další podobné. Prosíme o trpělivost a shovívavost.

V případě, že by jste narazili na nějaký technický problém či chybu prosím kontaktujte administrátora webu.