MŠ Třanovice

Charakteristika MŠ Třanovice

Charakteristika

Naše mateřská škola je dvojtřídní a letos otevřela dveře ke vzdělání 52 dětem ve věku od 2 – 7let. Provoz 6:00 – 16:30h.

Třída ,,Koťátka” je přizpůsobena  mladším dětem. Největší část třídy je herna se stolečky k tvoření a kresbě dětí. Je zde také hudební koutek vybavený elektrickým klavírem, rytmickými nástroji a přehrávačem k poslechu hudby. Ve vestavěné skříni jsou volně přístupné hračky, didaktické pomůcky a knížky.

tel: 595 178 001, učitelky: Renáta Čubová, Silvie Novotná

Třída ,, Sluníčka” je přizpůsobena starším dětem – zejména předškolákům a středňákům. Součástí třídy je herna, hudební koutek s klasickým klavírem, rytmickými nástroji, kytarou a relaxační koutek s kuchyňkou. Hračky, stavebnice, didaktické pomůcky a knížky mají děti stále k dispozici. Druhá část třídy je vybavena stolečky, kterou děti využívají zejména k výtvarnému tvoření, kreslení a přípravě do základní školy.

tel: 595 178 002 , učitelky: Jolana Jačková, Jitka Chlebková

Organizace_dne_Kotatka.docx