Děti před oponou

V pátek 21.04 proběhla v sále OÚ Třanovice již tradiční akce Děti před oponou. Báječné a úžasné představení dětí ZŠ Třanovice si budete moct naplno vychutnat na společné akci MAJ FEST v sobotu 27.5.2023 od 14:30h v sále OÚ Třanovice. Tento bod programu by jste si určitě neměli nechat ujít, protože to bude opravdu stát za to.

V pátek 21.04 proběhla v sále OÚ Třanovice již tradiční akce Děti před oponou, kterou již dlouhá léta organizuje naše ZŠ a MŠ Třanovice. Byli jsme se tam podívat a chceme vám říct, že i letos to paní učitelky a pan ředitel připravili naprosto perfektně a celá akce se opravdu velmi podařila.

Scénáře všech představení (napsaly je paní učitelky Radmila Holubcová a Alžběta Trombíková) byly velmi pečlivě připravené, vtipné a vypilované do nejmenších detailů, všechny děti se bravurně naučili svoje texty a repliky, pohybové aranžmá. Mimořádný zážitek u všech představení byl ještě umocněn nádhernými kostýmy, kulisami a vytvořenými maskami a děti společně se svými učiteli nabídli divákům opravdu vše, co k profesionálnímu divadlu patří.

Báječné a úžasné představení dětí ZŠ Třanovice si budete moct naplno vychutnat na společné akci MAJ FEST v sobotu 27.5.2023 od 14:30h v sále OÚ Třanovice. Tento bod programu byste si určitě neměli nechat ujít, protože to bude opravdu stát za to.