Vážení rodiče,

dne 20. 9. 2024 od 15.00 hod. se uskuteční brigáda na osázení okolí nového chodníku před školou a údržbu zeleně v okolí školy. Bližší informace obdržíte v týdnu před akcí.
Dne 25. 9. 2024 od 16.00 hod. se uskuteční plenární schůze ve školní jídelně. Téhož dne od 15.00 hod. budou mít schůzku rodiče žáků 1. ročníku.
Rádi bychom v letošním školním roce opět realizovali lyžařský výcvik a potřebovali bychom znát váš zájem. Bude probíhat ve skiareálu Bílá v odpoledních hodinách, stejně jako v minulém roce. Cena je 3540 Kč za kurz, půjčovné lyžařského vybavení na týden 690 Kč. Přihlašování bude  online formou. Do 16. 9. 2024 ale potřebujeme nahlásit závazný počet zájemců, aby nám lyžařská škola mohla rezervovat termín. Žáci obdrží závazné přihlášky, které odevzdají svému třídnímu učiteli.

Stejně jako v předchozích letech budeme hromadně objednávat školní potřeby pro všechny žáky 2. – 5. ročníku.

Jedná se o:

·        veškeré sešity

·        výkresy a barevné papíry

·        dekorativní papíry

·        pastelky, fixy

·        suché i voskové pastely

·        lepidla

·        tuše

·        barvy vodové i temperové

·        štětce

·        nůžky

·        materiál pro práci v pracovních činnostech apod.

Cena je 450 Kč na žáka.

Prosíme uhradit do 30. 9. 2024 převodem na účet s uvedením jména dítěte nebo v hotovosti u paní Kaletové.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

D. Molitor