Soutěž RODINY V AKCI

Vážení rodiče.

Chtěli bychom vás pozvat k účasti v komunitní soutěžní hře RODINY V AKCI, která byla spuštěna 24.01.2024 a bude probíhat až do konce roku.

Cílem hry je být jako rodiny více spolu, mít společné zážitky a více se poznávat, učit se nové věci, bavit se, sportovat, relaxovat, soutěžit, hrát si, vzájemně se sdílet, obohacovat, posilovat rodinné buňky a budovat dobré sousedské vztahy. Také by vám tato soutěž měla poskytnout možnosti pro seznámení se a navázání vztahů s dalšími rodinami a občany.

Není vůbec důležité, zda jste rodina s malými dětmi, nebo máte již děti dospělé. Můžete vytvořit rodinný tým a vybírat si z katalogu aktivit a akcí to co se vám líbí, co by jste chtěli zkusit a některé aktivity klidně můžete přenechat ke splnění jiným týmům. Příležitostí pro zisk bodů určitě budete mít spousty.

Pevně doufáme, že pro mnohé z vás bude projekt RODINY V AKCI skvělou příležitostí a výzvou k určitému “pozitivnímu vykolejení” z vašich každodenních povinností, rutin a často únavných stereotypů (všeho co musíme zařídit, udělat, odvézt/přivézt děti na kroužky atd). Toužíme, aby právě tento projekt byl pro vaše rodinné a sousedské vztahy vzpruhou, posilujícím elementem, inspirací a motivací k činnostem a aktivitám, které vám přinesou radost, obohacení, odpočinek, zábavu a rozvoj – chceme vám dávat tipy, nápady, úkoly či různé výzvy, které by jste jako členové rodin mohli prožívat společně, u nichž by jste si mohli povídat, bavit se a být více spolu.

Projekt byl oficiálně spuštěn 24.1.2024 a pro nadcházejících 11 měsíců až do 24.12.2024 pro vás budeme připravovat rozmanité aktivity a akce, budeme se vás snažit povzbuzovat k aktivnímu trávení volného času v rodinách, napovídat vám, kam by jste mohli vyrazit na výlet nebo za poznáváním, co nového by jste mohli vyzkoušet. Také budeme připravovat prostor pro společné setkávání rodin a vytváření přátelských vazeb a dobrých sousedských vztahů na různých organizovaných akcích a událostech. Z katalogu aktivit a akcí si můžete vybírat co se vám zlíbí, za splnění podmínek zadání bude vašemu týmu přidělen odpovídající počet bodů a na konci soutěže budou rodinné týmy s největším dosaženým počtem vybojovaných bodů odměněny.

Bližší informace o soutěži si můžete přečíst v letáčku a na komunitním portále https://rodinyvakci.cz, který je hlavním zdrojem informací a komunikační platformou mezi organizátory a účastníky soutěže.

Budeme moc rádi, pokud se svou rodinou najdete odvahu vyzkoušet něco nového, založíte si svůj rodinný tým a přidáte se do této soutěže. Vydejte se spolu s námi i ostatními rodinami na roční cestu za dobrodružstvím a skvělými zážitky!

Soutěž RODINY V AKCI navazuje na již dříve organizované komunitní soutěže:

  • TŘANOVICE SE UČÍ – 2015
  • ROZHÝBEJME TŘANOVICE – 2020