Večer svátečních melodií

V neděli 17.12.2023 se od 17:00h v evangelickém kostele uskutečnila již tradiční společenská akce Večer svátečních melodií. Děti a učitelé předvedli všem divákům mimořádně kvalitní a krásné divadelní představení. Odkaz na záznam na konci příspěvku.

V neděli 17.12.2023 se od 17:00h v evangelickém kostele uskutečnila již tradiční společenská akce Večer svátečních melodií.

Na tuto akci se děti pod vedením všech pedagogů z naší ZŠ Třanovice, vždy velmi pečlivě a důkladně připravují a výsledkem je pak úžasné divadelní představení. A letost tomu rozhodně nebylo jinak. Spíše se ona pomyslná (z předchozích let již tak vysoce nastavená) “laťka” posunula ještě zase o stupínek výše. Děti a učitelé předvedli všem divákům mimořádně kvalitní a krásné představení, které s nadšením sledovali všichni rodiče, prarodiče a ostatní návštěvníci do posledního místečka zaplněného kostela SCEAV Třanovice.

Jménem všech diváků bych si dovolil vyjádřit všem dětem velikou pochvalu, poděkování a uznání za vaši píli a úsilí, za téměř profesionální herecké výkony, za naučení se textů a úchvatné divadelní představení, které jste všem návštěvníkům předvedly.

O tento vyjímečný zážitek se zejména zasloužily paní učitelky Radka, Alžběta, Alena, Michaela, Věrka a pan ředitel David, kteří s laskou a nadšením věnovali obrovské množství času, nápadů, úsilí a energie pro vytvoření tohoto do posledního detailu dotaženého “mistrovského díla” . Úžasně propracovaný scénář, nádherné kostýmy a kulisy, skvělý hudební doprovod, aktivní zapojení učitelů, kteří hráli společně se svými dětmi – to vše vyústilo v nádherné představení, které všechny diváky vtáhlo do děje, potěšilo a pozitivně naladilo. Velmi vám za to děkujeme a ceníme si toho, co pro děti ale i nás všechny ostatní děláte.

Zde vám přidáváme odkaz na záznam z celého průběhu Věčera svátečních melodií, který byl online přenásen na YouTube kanále SCEAV Třanovice – divadelní představení dětí, začíná v čase 22:30

D.Toman