Přerušení dodávky vody 18.1.2023

Dne 18. 1. 2023 bude přerušena dodávka vody do školy, a proto musíme na tento den přerušit výuku. Pro zájemce jsme však na tento den připravili dobrovolný turistický výlet na chatu Skalka. Bližší informace v příspěvku

Vážení rodiče,

dne 18. 1. 2023 bude přerušena dodávka vody do školy, a proto musíme na tento den přerušit výuku. Pro zájemce jsme však na tento den připravili dobrovolný turistický výlet na chatu Skalka.

Sraz bude v 7.00 hod. na nádraží v Českém Těšíně. Rozchod po akci bude v 15.40 hod. na stejném místě. S sebou: velmi teplé oblečení (čepice, rukavice, šál), pláštěnku, nepromokavé boty vhodné na turistiku, pití, svačinu, peníze na oběd. Je potřeba také zaplatit u paní Kaletové 62 Kč za vlak. Na chatě bychom měli mít přednášku člena horské služby, kterou nám zaplatí SRPŠ (beseda se neuskuteční v případě výjezdu horské služby k zásahu). Třídní učitelé Vám zašlou odkaz na tabulku, do níž nám, prosím, napište, zda se Vaše dítě akce zúčastní nebo ne.

V případě velmi nepříznivých klimatických podmínek by se akce nekonala.

S případnými dotazy se, prosím,  obracejte na ředitele školy.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

D. Molitor